Festival agenda

Programma per dag

28/06
21:00 - 24:00
Openings-programma
-
28/06
20:30 - 22:30
Festival Opening: 40 jaar Amsterdam Roots Festival
New Metropolis Zuidoost - Amsterdam
29/06
21:00 - 24:00
Muziek uit Mali in Muziekgebouw aan ’t IJ
-
29/06
21:00 - 24:00
Vier dagen locatietheater in de stad
-
29/06
21:00 - 24:00
Theater in CC Amstel
-
30/06
21:00 - 24:00
Roots in Zuidoost
-
30/06
19:00 - 22:30
Roots in Zuidoost
Amsterdamse Poort (Zuidoost) - Amsterdam
01/07
21:00 - 24:00
Drie avonden in Tapastheater
-
02/07
21:00 - 24:00
3 x Brazil in Bimhuis
-
03/07
10:00 - 23:30
Roots Open Air in Oosterpark
-
30/06
21:15 - 21:45
Reanny
Amsterdamse Poort/ Hiphop Academy - Amsterdam
30/06
20:00 - 20:45
Djuwa & Arturo
Amsterdamse Poort/ OSCAM - Amsterdam
30/06
20:15 - 20:45
DE1STE
Amsterdamse Poort/ Hiphop Academy - Amsterdam
30/06
19:15 - 19:45
Jora
Amsterdamse Poort/ Hiphop Academy - Amsterdam
30/06
21:15 - 22:00
Phantom Wizard
Amsterdamse Poort/ OSCAM - Amsterdam
30/06
19:15 - 20:00
Josimar Gomes
Amsterdamse Poort/ Roots Stage - Amsterdam
30/06
20:30 - 21:15
Lady Shaynah
Amsterdamse Poort/ Roots Stage - Amsterdam
30/06
21:45 - 22:30
SoulTrash
Amsterdamse Poort/ Roots Stage - Amsterdam
30/06
19:15 - 20:00
N.A.I.
Amsterdamse Poort/ Poortstage - Amsterdam
30/06
19:45 - 20:30
Bahghi
Amsterdamse Poort/ New Metropolis ZO - Amsterdam
30/06
21:00 - 21:45
Hatoon
Amsterdamse Poort/ New Metropolis ZO - Amsterdam
03/07
16:00 - 17:00
Ami Yerewolo
Oosterpark / Moon Stage - Amsterdam
03/07
18:30 - 21:30
Simple Cypher – Roll Play
Oosterpark / Big Bang Circus Stage - Amsterdam
29/06
20:30 - 23:00
Ballaké Sissoko – Habib Koité & Bamada – Sites of Memory
Muziekgebouw aan 't IJ - Amsterdam
03/07
12:15 - 13:15
But What About – Just press play
Oosterpark / Super Nova Stage - Amsterdam
03/07
14:45 - 15:45
Aquafaba
Oosterpark / Moon Stage - Amsterdam
03/07
18:30 - 19:00
Spoken word: Ishfarah Esseboom
Solar stage ROOTS & VERDIEPING - Amsterdam
03/07
15:30 - 16:00
Activisme in Transitie
Solar stage ROOTS & VERDIEPING - Amsterdam
03/07
17:30 - 18:00
De stad in transitie
Solar stage ROOTS & VERDIEPING - Amsterdam
02/07
20:30 - 22:00
Kiko Dinucci – 3 – Mavi Veloso
Bimhuis - Amsterdam
01/07
19:00 - 21:00
Sae Moru, ኣብርሃም ሃኒባል – The African Great-grandfather of Pushkin en XYI
TapasTheater - Amsterdam
03/07
21:00 - 22:00
Alogte Oho & His Sounds of Joy
Oosterpark / World Stage - Amsterdam
29/06
17:00 - 21:30
Stal van Dingo – Alsof je thuis bent
Zuidoost - Amsterdam
03/07
17:30 - 18:30
Native Moons
Oosterpark / Moon Stage - Amsterdam
03/07
19:30 - 21:00
Afrobeats en Amapiano Blockparty with Waxfiend & Ricks
Oosterpark / Solar Stage - Amsterdam
03/07
17:30 - 18:30
Deli Teli
Oosterpark / World Stage - Amsterdam
03/07
19:30 - 20:30
Club Partout Jams olv Fuensanta Méndez & Hashem Kabreet
Oosterpark / Solar Stage - Amsterdam
03/07
13:15 - 14:15
Ashraf Sharif Khan & Viktor Marek
Oosterpark / Moon Stage - Amsterdam
03/07
16:30 - 17:30
Yallah Yallah
Oosterpark / Solar Stage - Amsterdam
03/07
13:00 - 14:00
Keti Koti Tafel
Oosterpark / Solar Stage - Amsterdam
03/07
14:00 - 17:00
Sabi Fu Tamara (afgelast)
Oosterpark / Labyrint - Amsterdam
03/07
22:00 - 23:00
Afterparty DJ Lucas Benjamin
Oosterpark / Moon Stage - Amsterdam
03/07
13:30 - 18:30
KIDS & play – Get moving
Oosterpark / Big Bang Circus Stage - Amsterdam
03/07
12:00 - 17:00
Make it yourself
Oosterpark / Kids Area - Amsterdam
04/07
19:15 - 22:15
Native Moons
Oosterpark Moon Stage - Amsterdam
03/07
19:15 - 20:15
Ayom
Oosterpark / World Stage - Amsterdam
03/07
15:15 - 16:15
Groupe RTD: Dancing Devils of Djibouti
Oosterpark / World Stage - Amsterdam
03/07
15:15 - 16:15
Miroca Paris Kids
Oosterpark / Solar Stage - Amsterdam
Load More